ליליגרייס החלה את דרכה לפני כעשר שנים. חנות קטנה ברחוב דיזנגוף בתל-אביב לבגדים בלבד.

הרעיון מאחוריה היה להביא לידי ביטוי את התשוקה שלנו לאסתטיקה, בשילוב עם התשוקה למסעות בעולם ואהבה לאנשים.

ידענו שהתברכנו “בעין טובה” – למציאת פריטים ייחודיים ויפים, וב”יד טובה” – למימוש רעיונות וחלומות.

עם הזמן, הגדלנו את מגוון הפריטים בחנות והכנסנו קו של נעליים ואביזרים (תכשיטים, תיקים וצעיפים) שמאפשרים לנו ליצור עבור הלקוחות שלנו טוטאל לוק מושלם. מכף רגל ועד ראש. בהמשך הוספנו ליין של פרטי בייסיק שמשתלבים מצוין עם כל הדגמים מלאי הפרינטים שלנו.

הפעילות שלנו גדלה ועברנו לחנות רחבת ידיים בהמשך רחוב דיזינגוף.

 

בעקבות הרצון שלנו לשמור על ייחודיות , התחלנו לצד היבוא שאנחנו עושות גם לייצר בגדים ונעליים, תחת פרייבט לייבל ייחודי למותג שלנו, אותו אנחנו משווקות לחנויות נוספות ברחבי הארץ.

כשאנחנו מרכיבות קולקציה חדשה, מה שמנחה אותנו יותר מחשיבה על  “טרנדים” ועל “מה שהולך היום” זה החיפוש אחר הגזרות המדויקות והמחמיאות שגם מתאימות למזג האויר שלנו. אנחנו עובדות עם בדים איכותיים – טבעיים, נושמים ונעימים (כותנה, ויסקוזה וטריקו) –  כל זאת במהדורות מוגבלות, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים – זהו אחד מקווי היסוד החשובים לנו ביותר.

לרוב, הבדים שנבחר לדגמים שלנו יהיו עם איזה פרינט מעניין. אם זה פרחים, פסים הדפסי חיות או טקסטורות גאומטריות – אנחנו חסידות גדולות של פרינטים. הם מבטיחים הופעה שיקית ולא שגרתית ולא משנה באיזה עונה של השנה – תמיד יש להם נטייה להתבלט.

———————-

בשנה האחרונה, משהו חדש התבש אצלינו, משהו ביעבע בתוכינו: ליליגרייס סגרה עשור ומתחילה מחדש בגרסה מעודכנת:

בעשר השנים שהמותג “ליליגרייס” קיים, עולם האופנה השתנה מאוד כך שהפעילות שלנו גדלה והפכה לענפה ועמוסה; תחזקנו חנות שוקקת בדיזינגוף, אתר האינטרנט חזק, וגם שיווקנו את הדגמים שלנו לחנויות שונות ברחבי הארץ.

עשר שנים של חנות בפריים-לוקיישן במרכז תל אביב זה הדבר הכי מדהים ומספק שקרה לנו! אבל הצריך מאיתנו לא מעט הקרבה… עשר שנים של עבודה בימי שישי, של חנות שפתוחה כל יום עד 20:30 בערב, של עובדות שמתחלפות, של משמרות שצריך לאייש, של התעסקות עם ספקים ועוד מיליון ואחד דברים מסביב.

והמציאות משתנה ואנחנו משתנות יחד איתה.

מה שהתאים לנו לפני 10 שנים, כשהיינו רווקות ללא ילדים וגרנו במרכז תל אביב, כבר פחות מתאים לסטטוס האישי שלנו היום.

אנחנו אוהבות את העשייה שלנו ונהנות מאוד מהשותפות בינינו, וחשוב לנו להתאים את העסק שלנו למציאות החיים שהשתנתה.

הפעילות שלנו כולה עברה לסטודיו עם אוירה אינטימית ברמת החייל עם הרבה חניה (!!!) ובתי קפה מסביב. בסטודיו, אתן יכולות לפגוש אותנו, חן ודנה, ואת כל הדגמים שלנו מקרוב (ממש כמו שאתן הכי אוהבות לרדת למחסן ולראות איפה כל הקסם קורה) להשמיע את דעתכן ולשמוע אותנו, באופן אישי וקרוב.

הפריטים שלנו זמינים יותר מתמיד, 24/7 באתר עם משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ!

הסטודיו פתוח כל יום בימי השבוע בין השעות 09:00-16:00

אנחנו שם להמשיך את כל העבודה השוטפת שלנו – לתחזק את אתר האינטרט בעוד המון דגמים חדשים ואטרקטיבים, לעבוד על הקולקציה החדשה, ולפגוש אתכן, הלקוחות הטובות שלנו, לסטיילינג אישי ואינטימי באוירה בייתית.

אל תתביישי להיות חברה שלנו כך תוכלי להיות מעודכנת בכל מה שחשוב!

שרות הלקוחות:

077-5155018

054-4224936

א’-ה’ 09:00-16:00

 

הסטודיו שלנו:

הנחושת 10 רמת החייל, תל-אביב

077-5155018

 

שעות פתיחת הסטודיו:

א’-ה’ 09:00-16:00

או בכל שעה אחרת בתיאום מראש 

                    

shop@liligrace.co.il

עקבי אחרינו באינסטגרם!