עצרו הכל!

אחרי חודש אינטנסיבי ביותר, בו ארזנו את כל החנות בדיזינגוף, פרקנו בסטודיו החדש, סדרנו, הספקנו גם לטוס בקטנה להביא קולקציה חדשה (שממש עכשיו נחתה…)

הסטודיו החדש פתוח!!

בואו לחגוג איתנו את הפתיחה הרשמית בשלושה ימים מיוחדים שכוללים הרבה בגדים, נעליים, צעיפים ותיקים והכל בהנחות מיוחדות לרגל הפתיחה.

מחכות לכן בסטודיו החדש ברחוב הנחושת 10 רמת החייל 
רביעי-חמישי 09:00-19:00 שישי 09:00-15:00

בואו להרים איתנו!

ברוכות הבאות ל”ליליגרייס”

ליליגרייס החלה את דרכה לפני כעשר שנים. חנות קטנה ברחוב דיזנגוף בתל-אביב לבגדים בלבד.

הרעיון מאחוריה היה להביא לידי ביטוי את התשוקה שלנו לאסתטיקה, בשילוב עם מסעות בעולם ואהבה לאנשים. ידענו שאנחנו ניחנות “בעין טובה” – למציאת פריטים ייחודיים ויפים, וב”יד טובה” – למימוש רעיונות וחלומות.

עם הזמן, הגדלנו את המגוון בחנות והכנסנו קו של נעליים ואביזרים, אשר יחדיו מאפשרים לנו ליצור עבור הלקוחות שלנו טוטאל לוק מושלם. מכף רגל ועד ראש.

בעקבות הרצון שלנו לשמור על ייחודיות , התחלנו גם לייצר נעליים ובגדים, פרייבט לייבל ייחודי למותג, בנוסף לקולקציית היבוא.

פרטי הייצור והייבוא מאופיינים בגזרות מדויקות, חומרים טבעיים ואיכות מעולה. כל זאת, במהדורות מוגבלות ותוך שמירה על מחירים אטרקטיביים.

לאחרונה, משהו חדש מתבשל אצלינו, משהו מבעבע בתוכינו:
ליליגרייס סוגרת עשור ומתחילה בגרסה חדשה ומעודכנת.
אנחנו סוגרות את החנות בדיזינגוף, אבל! הפעילות שלנו ממשיכה בכל הכוח רק בקונסטלציה טיפה שונה 🙂

בעשר השנים שהמותג שלנו “ליליגרייס” קיים, עולם האופנה השתנה מאוד כך שהפעילות שלנו גדלה והפכה לענפה ועמוסה; אנחנו מתחזקות חנות שוקקת בדיזינגוף, אתר האינטרנט חזק, וגם משווקות את הדגמים שלנו להרבה חנויות שונות ברחבי הארץ.
עשר שנים של חנות בפריים-לוקיישן במרכז תל אביב זה הדבר הכי מדהים ומספק שקרה לנו! אבל הצריך מאיתנו לא מעט הקרבה…
עשר שנים של עבודה בימי שישי, של חנות שפתוחה כל יום עד 20:30 בערב, של עובדות שמתחלפות, של משמרות שצריך לאייש, של התעסקות עם ספקים ועוד מיליון ואחד דברים מסביב.
וכעת המציאות משתנה ואנחנו משתנות יחד איתה.
מה שהתאים לנו לפני 10 שנים, כשהיינו רווקות ללא ילדים וגרנו במרכז תל אביב, כבר פחות מתאים לסטטוס האישי שלנו היום.
אנחנו אוהבות את העשייה שלנו ונהנות מאוד מהשותפות בינינו, וחשוב לנו להתאים את העסק שלנו למציאות החיים שהשתנתה.
תסתכלו מסביב, אתן, הלקוחות שצועדות איתנו מההתחלה, כמה דברים השתנו אצלכן בעשר השנים האחרונות מאז שגרתן בתל אביב, מרחק הליכה ברגל מהחנות.

בעשר השנים האלה, אתן הרעפתן עלינו אהבה, חיבקתן אותנו חיבוק חם והבעתן את אמונכן בנו ובפריטים שלנו פעם אחר פעם.
ואנחנו אוהבות אתכן בחזרה! אתן זו בעצם כל המהות של העשייה שלנו.

בסוף דצמבר אנחנו נסגור את החנות בדיזינגוף ונעביר את כל הפעילות שלנו לסטודיו גדול (אבל עם אוירה אינטימית) ברמת החייל
עם הרבה חניה (!!!) ובתי קפה מסביב.
בסטודיו, תוכלו לפגוש אותנו, חן ודנה, ואת כל הדגמים שלנו מקרוב (ממש כמו שאתן הכי אוהבות לרדת למחסן ולראות איפה כל הקסם קורה) להשמיע את דעתכן ולשמוע אותנו, באופן אישי וקרוב.

הפריטים שלנו יהיו זמינים יותר מתמיד באתר האינטרנט שלנו ובנקודות מכירה ברחבי הארץ. מידי חודש-חודשיים נזמין אתכן להפנינג מכירות גדול ומרגש בסטודיו החדש.
הסטודיו יהיה פתוח כל יום בימי השבוע, אנחנו נהיה שם להמשיך את כל העבודה השוטפת שלנו – לתחזק את אתר האינטרט בעוד המון דגמים חדשים ואטרקטיבים, לעבוד על הקולקציה החדשה, ולפגוש אתכן, הלקוחות הטובות שלנו, לסטיילינג אישי ואינטימי באוירה בייתית.

עד שכל הטוב הזה יקרה, אנחנו חוגגות את סגירת החנות, בהנחות ע-נק כל חודש דצמבר.
בגדים, נעליים, אקססוריז ופריטים לבית במחיר 29-149₪
קולקצית החורף החדשה (הכי דנדשה) ב 50% הנחה
גם הריהוט עצמו למכירה (כורסאות, שולחנות, מדפים…) כל מה שאספנו במשך השנים.
הכל הכל במחירי חיסול!!! (כי הכי כיף להתחדש לקראת מעבר)

אנחנו נרגשות מאוד לקראת המהלך!
ספרו לכולם, שתפו והפיצו את השמועה:
בליליגרייס יש קרנבל חיסול לקראת התחלה חדשה!

 

שרות הלקוחות:

077-5155018

054-4224936

א’-ה’ 09:00-16:00

 

הסטודיו שלנו:

הנחושת 10 רמת החייל, תל-אביב

077-5155018

 

שעות פתיחת הסטודיו:

א’-ה’ 09:00-16:00

או בכל שעה אחרת בתיאום מראש 

                    

shop@liligrace.co.il

עקבי אחרינו באינסטגרם!

כבר הרבה זמן שזה מתבשל אצלינו, משהו מבעבע בתוכינו:
ליליגרייס סוגרת עשור ומתחילה בגרסה חדשה ומעודכנת.
אנחנו סוגרות את החנות בדיזינגוף, אבל! הפעילות שלנו ממשיכה בכל הכוח רק בקונסטלציה טיפה שונה 🙂 בעשר השנים שהמותג שלנו
כבר הרבה זמן שזה מתבשל אצלינו, משהו מבעבע בתוכינו: ליליגרייס סוגרת עשור ומתחילה בגרסה חדשה ומעודכנת. אנחנו סוגרות את החנות בדיזינגוף, אבל! הפעילות שלנו ממשיכה בכל הכוח רק בקונסטלציה טיפה שונה 🙂 בעשר השנים שהמותג שלנו "ליליגרייס" קיים, עולם האופנה השתנה מאוד כך שהפעילות שלנו גדלה והפכה לענפה ועמוסה; אנחנו מתחזקות חנות שוקקת בדיזינגוף, אתר האינטרנט חזק, וגם משווקות את הדגמים שלנו להרבה חנויות שונות ברחבי הארץ. עשר שנים של חנות בפריים-לוקיישן במרכז תל אביב זה הדבר הכי מדהים ומספק שקרה לנו! אבל הצריך מאיתנו לא מעט הקרבה... עשר שנים של עבודה בימי שישי, של חנות שפתוחה כל יום עד 20:30 בערב, של עובדות שמתחלפות, של משמרות שצריך לאייש, של התעסקות עם ספקים ועוד מיליון ואחד דברים מסביב. וכעת המציאות משתנה ואנחנו משתנות יחד איתה. מה שהתאים לנו לפני 10 שנים, כשהיינו רווקות ללא ילדים וגרנו במרכז תל אביב, כבר פחות מתאים לסטטוס האישי שלנו היום. אנחנו אוהבות את העשייה שלנו ונהנות מאוד מהשותפות בינינו, וחשוב לנו להתאים את העסק שלנו למציאות החיים שהשתנתה. תסתכלו מסביב, אתן, הלקוחות שצועדות איתנו מההתחלה, כמה דברים השתנו אצלכן בעשר השנים האחרונות מאז שגרתן בתל אביב, מרחק הליכה ברגל מהחנות. בסוף דצמבר אנחנו נסגור את החנות בדיזינגוף ונעביר את כל הפעילות שלנו לסטודיו גדול (אבל עם אוירה אינטימית) ברמת החייל עם הרבה חניה (!!!) ובתי קפה מסביב. הפריטים שלנו יהיו זמינים יותר מתמיד באתר האינטרנט שלנו ובנקודות מכירה ברחבי הארץ. מידי חודש-חודשיים נזמין אתכן להפנינג מכירות גדול ומרגש בסטודיו החדש. הסטודיו יהיה פתוח כל יום בימי השבוע, אנחנו נהיה שם להמשיך את כל העבודה השוטפת שלנו - לתחזק את אתר האינטרט בעוד המון דגמים חדשים ואטרקטיבים, לעבוד על הקולקציה החדשה, ולפגוש אתכן, הלקוחות הטובות שלנו, לסטיילינג אישי ואינטימי באוירה בייתית. עד שכל הטוב הזה יקרה, אנחנו חוגגות את סגירת החנות, בהנחות ע-נק כל חודש דצמבר. בגדים, נעליים, אקססוריז ופריטים לבית במחיר 29-149₪ קולקצית החורף החדשה (הכי דנדשה) ב 50% הנחהגם הריהוט עצמו למכירה (כורסאות, שולחנות, מדפים...) כל מה שאספנו במשך השנים. הכל הכל במחירי חיסול!!! (כי הכי כיף להתחדש לקראת מעבר) אנחנו נרגשות מאוד לקראת המהלך! ספרו לכולם, שתפו והפיצו את השמועה: בליליגרייס יש קרנבל חיסול לקראת התחלה חדשה!